ניין בר הרצליה
הרצליה
2825 צפיות

על המקום

ניין בר מרינה הרצלייה
הניין בר במרינה בהרצלייה מעוצב, כמיטב המסורת של הרשת, בסגנון אקסקלוסיבי ואנין טעם. לאחרונה, כל מסעדות הרשת, ובהן כמובן גם זו שבמרינה הרצלייה, קבלו גוון אסיאתי משובח, וניתן להשיג בהן מאכלים כמו סושי איכותי, וכן תבשילים, סלטים וקינוחים בסגנון המזרח הרחוק.

מרינה הרצלייה מציע ללקוחותיו גם אירועים והפקות מוזיקליות מרהיבות, אשר מצטרפות לאירועים פרטיים ועסקיים אשר נערכים במקום לעיתים קרובות מאד.

ניין בר במרינה סיור וירטואלי
בסיור הווירטואלי בניין בר מרינה הרצלייה תוכלו לעבור בין החלקים השונים של המסעדה, ליהנות מטעימה קלה של האווירה במקום ולקבל טיפה מן הים ממה שמצפה לכם כאשר תגיעו למקום בפועל.

הסיור הווירטואלי מתחיל במתחם הבר עצמו, ובו תוכלו לראות את הבר המפואר על כל סוגי המשקאות שהוא מציע, כמו גם את פינות הישיבה המעוצבות בסגנון מדהים וייחודי, ומעוררות מיד חשק להתיישב ולשתות משהו טוב.

בסיור הווירטואלי במתחם הבר תוכלו להתרשם מן האווירה הייחודית והנעימה שמשרה העיצוב המרשים במקום. בשלב הבא תוכלו להתקדם אל המתחם הרומנטי, המתחם השקט ביותר במקום, אשר מעוצב בסגנון חם ונעים, ומעניק פרטיות, אינטימיות ורומנטיקה במיטבה לזוגות אשר מגיעים ליהנות במקום.

החלק הבא של הסיור הווירטואלי יביא אתכם ללובי, חלק מדהים ביופיו, מלא בפינות ישיבה בגדלים ובסגנונות שונים, שכולו משקיף אל המרינה ומעניק תחושה של ארוחה על הים ממש.

בחלקו האחרון של הסיור הווירטואלי תגיעו אל המתחם החיצוני, בו תראו את עשרות האורחים במקום, אשר נהנים מארוחה ומבילוי במרחק זעום מן המרינה, נהנים מאוכל טוב, מאוויר נהדר ומנוף מרהיב.

הלובי הוא החלק הגדול ביותר במתחם, והוא מעניק לכל אחד מן המבקרים במקום אפשרות ליהנות מכל העולמות – מן הנוף, מן האוויר ומן המסעדה הנפלאה.

 

סרוק אותי!

סרוק אותי!
סרוק את הברקוד של ניין בר הרצליה דרך הסמארטפון שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.

מפת הגעה

ביקורות וחוות דעת


הוסיפו ביקורת

מחיר
שירות
אוירה
נקיון

סרטים