רהיטי וניטאג'

לא נמצא.

לתוצאות חיפוש תואמות עבור:
רהיטי וניטאג' - לחץ כאן


ייתכן שהדף לא קיים בפורטל
הפורטל ממליץ לכם לחפש תוצאות תאומות. על פי החיפוש שלכם

רהיטי וינטאג' VINTAGE 

רהיטי וינטאג' בירכא הינו מקום שהוקם על מנת להציג ריהוט מקורי ומפואר הכולל מגוון רחב של סלונים ופינות אוכל ורהיטים לעיצוב הבית.

מה ניתן למצוא אצלנו?

באולם התצוגה הענק של רהיטי וינטאג' בירכא תוכלו למצוא את מגוון רחב של כל מה שהופך את חיי היום יום בבית לחיים נוחים, נעימים ויוקרתיים.

כשתגיעו לאולם התצוגה תוכלו לראות את המגוון הרחב של הרהיטים שלנו הנעשים בעבודות יד: החל מספות וסלונים, פינות אוכל, חדרי שינה, פינות ישיבה, אביזרים לעיצוב ועוד...

למה אנחנו?

ראשית והכי חשוב- השירות!

בבואך לאולם התצוגה ילווה אותך הצוות המקצועי במתן עצות וטיפים המתואמים לצרכיך ולתקציבך. ניסיון השנים והידע המקצועי של הצוות יאפשרו לך לדעת ביעילות ובמהירות מה דרוש לך ומה הטעם והעיצוב של הריהוט המבוקש. תזכו לקבל יחס אישי וחם, שירות מכניסתכם לאולם התצוגה ועד לביתכם עם רהיטים הכוללים הובלה והרכבה, אחריות ושירות של שנים.

בנוסף לרהיטים המיוחדים הנעשים בעבודת יד תוכלו למצוא את מגוון הריהוט של המותגים המובילים בתחום כגון:

SIMONS,  SEALY, ASHLEY, KHL, NICOLETTE, CHEERS  ועוד ...

הסיור הווירטואלי ברהיטי וינטאג'  VUNTEGE

מטרתו של הסיור הווירטואלי הוא להמחיש את המקום באופן הכי אמתי שיש ולתת לצופים את ההרגשה שהם מטיילים בתוך אולם התצוגה באופן מוחשי.

כשתכנסו לסיור הווירטואלי תצפו ב 360 מעלות בכל המקומות באולם התצוגה החל מהכניסה דרך מגון רחב של פינות ישיבה וסלונים, חדרי שינה, פינות אוכל ועוד...

אומרים שתמונה אחת שווה 1,000 מילים, אז תארו לכם למה שווה סיור ווירטואלי שלם?

פשוט כנסו לסיור הווירטואלי, טיילו וסיירו במקום, הציצו על המגוון העצום שיש לרהיטי וינטאג' להציע, סמנו מוצרים שמצאו חן בעיניכם ותבואו מוכנים.

בואו לבקר...

רהיטי וינטאג', ירכא  (לחצו על ה WAZE בסיור והגיעו ליעד)

שעות פתיחה:ימים ב'-ש' 10:00-21:00