משחקיות ואטרקציות בסיור הווירטואלי
פורטל זוז 360 הינו פורטל הסיורים הוירטואלים הגדול ביותר בישראל.
הפורטל מציג עבורכם מגוון רחב של משחקיות לילדים, מתחמי באולינג, מרכזי רכיבה ומגוון אטרקציות נוספות בסיור וירטואלי של 360 מעלות בו תוכלו לראות בצורה אמתית ומוחשית את המקום.
סיור וירטואלי הוא סימולציה של מיקום קיים המשולב ברכיבי מולטימדיה נוספים ומציג את המקום אותו תרצו לראות מנקודת מבט אמתית הנותנת תחושה שאתם נמצאים בדיוק במקום בו אתם צופים.
משחקיות ואטרקציות בפורטל ZOOZ360 ?
פורטל זוז 360 מציג בפניכם סיורים ווירטואליים של מגוון רחב של משחקיות לילדים בכל הארץ ואטרקציות רבות נוספות. אנו מתמחים ביצירת סיור וירטואלי עבור מגוון רחב של מקומות מתחום האטרקציות כגון: משחקיות לילדים בכל הארץ, רשתות באולינג ומשחקי מולטימדיה, חדרי ימי הולדת והפעלות לילדים ועוד...
בשנים האחרונות נכנסנו לעידן מתקדם המשלב משחק וטכנולוגיה ומרבית ההורים מעוניינים לגוון לילדיהם במתחמי המשחק השונים שכן במשחקיות בכל הארץ תמצאו מתחמי ג'ימבורי, בריכת כדורים, מתקנים מתנפחים, חדרי יום הולדת, מגרשי כדורגל, עמדות משחקי מולטימדיה ומתקני רב מרחב.
במתחמי הבאולינג השונים בארץ תוכלו למצוא מספר רב של מסלולי משחק, חדרי סנוקר, משחקי מולטימדיה, מתחמי ימי הולדת, בתי קפה ומסעדות.
בפורטל זוז 360 תמצאו עוד מגוון רחב של אטרקציות בארץ הכוללות משחקיות לילדים, באולינג, מרכזי רכיבה על סוסים, מקומות לימי הולדת, משתלות לצמחי בית וגן ועוד...
השימוש בסיור הוירטואלי
הסיור הווירטואלי מציג את המקום אותו תרצו לראות ב 360 מעלות, בסיור תוכלו לזוז בעזרת החלקת האצבע במכשיר הנייד או בעזרת לחיצה בעזרת עכבר המחשב.
תוכלו לזוז ימינה ושמאלה, למעלה ולמטה, להתקרב ולהתרחק ולעבור בין המתחמים השונים בעזרת לחיצה על החיצים וניווט עם החץ כדי לעבור אל המיקום הבא.
הסיור הווירטואלי לפרסום ושיווק האטרקציה שלכם.
מכיוון שפורטל זוז 360 מציג את המקומות היפים בארץ בסיור וירטואלי המקנה חווית צפייה והתרגשות למשתמשים בו, הוא משמש גם כפורטל פרסומי בעבור אלפי עסקים בישראל המעוניינים להציג את המקום והעסק שלהם בצורה הכי אמתית ונכונה.
אז אם הנכם בעלי אטרקציות שונות כגון משחקיות ובאולינג, מקומות לימי הולדת, לונה פארק, בריכות שחייה, משתלות לצמחי בית וגן וכל מה שעולה בראשכם ואתם חושבים שהמקום שלכם ראוי ומיוחד בכדי להציגו בסיור וירטואלי של 360 מעלות אז נכנסתם למקום הנכון.
מוזמנים להצטרף אלינו לזוז 360 ולהיות חלק מפורטל הסיורים הוירטואלים הגדול בישראל.

ארצה הכל ב-10 לכלב ולחתול

כרמיאל והסביבה

כולנו אוהבים לפנק את חיית המחמד שלנו...אבל לפעמים המחיר קצת מוגזם ויש סדרי עדיפויות בחיים אז אצלנו הכל ב 10 ש"ח !!!מסעדת איוואר

חיפה והסביבה

מסעדת איוואר מסעדת בשרים בסגנון טורקי עם נוף מול הים מתחם מלון לאונרדו חיפה