אולמות וגני אירועים בסיור הווירטואלי

פורטל זוז 360 הינו פורטל הסיורים הוירטואלים הגדול ביותר בישראל.
הפורטל מציג עבורכם מגוון רחב של אולמות וגני אירועים בסיור וירטואלי של 360 מעלות בו תוכלו לראות בצורה אמתית ומוחשית את מתחם האירועים.
סיור וירטואלי הוא צילום אמיתי של מתחם האירועים הקיים המשולב ברכיבי מולטימדיה נוספים ומציג את האולם והגן בו תרצו לצפות מנקודת מבט אמתית הנותנת תחושה שאתם נמצאים בדיוק במקום בו אתם צופים.

פורטל זוז 360 מציג בפניכם סיורים וירטואליים של מתחמי האירועים הגדולים בישראל.
אנו מתמחים ביצירת סיור וירטואלי לאולמות וגני אירועים בכל הארץ מנגישים אותו עבורכם בכדי שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה והמושלמת ליום הגדול.
אולמות האירועים נועדו למגוון רחב של חגיגות עבור קהל יעד מגוון ורחב בכל תחומי הגילאים- החל ממסיבות ברית ובריתה, חינות ואירועים קטנים, בר מצווה ובת מצווה וכמובן חתונות מושלמות עם חופה פנימית או תחת כיפת השמיים.
בפורטל זוז 360 תוכלו לצפות במגוון הרחב של האולמות בישראל, החל מאולמות קטנים ואינטימיים המיועדים לאירועים קטנים של עד 250 אנשים כגון חינות, בר/בת מצווה,ברית/ה, ערבי גיבוש ועוד. ועד לאולמות גדולים ומרשימים יותר הכוללים גם גני אירועים מפוארים שבהם תוכלו לחגוג אירועים גדולים הכוללים חתונות, בר/בת מצווה ואירועים משפחתיים ועסקיים נוספים של עד 1,000 אנשים.
תוכלו לראות מה יש למתחמי האירועים להציע לכם: מתחמי ישיבה, רחבת ריקודים, גן לקבלת פנים, בר משקאות, סוויטות לחתן וכלה ועוד...
השימוש בסיור הוירטואלי
הסיור הוירטואלי מציג את האולמות אותם תרצו לראות ב 360 מעלות, בסיור תוכלו לזוז בעזרת החלקת האצבע במכשיר הנייד או בעזרת לחיצה בעזרת עכבר המחשב.
תוכלו לזוז ימינה ושמאלה, למעלה ולמטה, להתקרב ולהתרחק ולעבור בין המתחמים השונים בעזרת לחיצה על החיצים וניווט עם החץ כדי לעבור אל המתחם הבא.

פורטל זוז 360 לפרסום ושיווק מתחם האירוע

מכיוון שפורטל זוז 360 מציג את האולמות וגני האירועים היפים והגדולים בארץ בסיור וירטואלי המקנה חווית צפייה והתרגשות למשתמשים בו, הוא משמש גם כפורטל פרסומי בעבור אולמות וגנים רבים בישראל המעוניינים להציג את המקום שלהם בצורה הכי אמתית ונכונה.
מוזמנים להצטרף אלינו לזוז 360 ולהיות חלק מפורטל הסיורים הוירטואלים הגדול בישראל והציג את מתחם האירועים שלכם במציאות מדומה.

ארצה הכל ב-10 לכלב ולחתול

כרמיאל והסביבה

כולנו אוהבים לפנק את חיית המחמד שלנו...אבל לפעמים המחיר קצת מוגזם ויש סדרי עדיפויות בחיים אז אצלנו הכל ב 10 ש"ח !!!מסעדת איוואר

חיפה והסביבה

מסעדת איוואר מסעדת בשרים בסגנון טורקי עם נוף מול הים מתחם מלון לאונרדו חיפה