שיש צ'יוטלי

מומחים מעל ל- 30 שנה בתחום השיש, מדרגות, גרניט פורצלן, קרמיקה וכלים סניטריים חניה חופשית

5522 צפיות

שיש צ'יוטלי

שיש צ'יוטלי

אולם התצוגה: שד' ההסתדרות 198, מפרץ חיפה.

חברת שיש צ'יוטלי אשר הוקמה כחברה משפחתית קיימת כבר למעלה מ 20 שנים ומביאה חדשנות בתחום השיש והקרמיקה.

שיש צ'יטלי הינה יבואנית שיש מהמובילות בתחום בישראל, אשר עיקר הייבוא של צ'יוטלי הינו מאיטליה, ספרד, תורכיה, יוון, סין, הודו וממיטב מחצבות בעולם.

מה ניתן למצוא אצלנו?

באולם התצוגה הענק של שיש צ'יוטלי במפרץ חיפה תוכלו למצוא את מגוון רחב של כל מה שהופך את חיי היום יום בבית לחיים נוחים, נעימים ויוקרתיים.

כשתגיעו לאולם התצוגה תוכלו לראות את שלל המוצרים שלנו- החל מכלים סניטריים מרהיבים למטבח ולחדר האמבט, דרך חיפוי וריצוף וכמובן מגוון רחב של שיש ואבני שיש.

המוצרים של שיש צ'יוטלי כוללים מדרגות, בריכות, ברזים, כלים סניטריים וארונות, ריצוף וחיפוי, פרקטים, שיש למטבח, שיש ואבן שיש.

למה אנחנו?

ראשית והכי חשוב- האיכות והשירות!

בבואך לאולם התצוגה ילווה אותך הצוות המקצועי במתן עצות וטיפים המתואמים לצרכיך ולתקציבך. ניסיון השנים והידע המקצועי של הצוות יאפשרו לך לדעת ביעילות ובמהירות מה דרוש לך ואילו כלים ואביזרים מותאמים לתנאים בביתך.

וכמובן זו ההזדמנות שלם לשדרג את ביתכם בחדשנות מודרנית, יוקרה ואיכות.

הסיור הווירטואלי בשיש צ'יוטלי

מטרתו של הסיור הווירטואלי הוא להמחיש את המקום באופן הכי אמתי שיש ולתת לצופים את ההרגשה שהם מטיילים בתוך אולם התצוגה באופן מוחשי.

כשתכנסו לסיור הווירטואלי תצפו ב 360 מעלות בכל המקומות באולם התצוגה החל מהכניסה דרך מגון סוגי הקרמיקות, אבני השיש, הכלים הסניטריים ועוד.

פשוט כנסו לסיור הווירטואלי, טיילו וסיירו במקום, הציצו על המגוון העצום שיש לשיש צ'יוטלי בחיפה  להציע, סמנו מוצרים שמצאו חן בעיניכם ופשוט התרשמו.

בואו לבקר...

 

ביקורות וחוות דעת

שי 15/08/2021

שירות 5 כוכבים

בחר

סרוק אותי!

סרוק את הברקוד של שיש צ'יוטלי דרך הסמארטפון שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.

תמונות