משתלת בית חי

משתלת בית חי בצומת בית רימון הינה משתלה גדולה ומובילה בישראל ומספקת מגוון רחב ביותר של כל סוגי הצמחייה, אביזרי נוי וגן, דשאים סינטטיים, אביזרי השקיה, תבלינים ועוד...

10687 צפיות

משתלת בית חי

משתלת בית חי בצומת בית רימון הינה משתלה גדולה ומובילה בישראל ומספקת מגוון רחב ביותר של כל סוגי הצמחייה, אביזרי נוי וגן, דשאים סינטטיים, אביזרי השקיה, תבלינים ועוד...

מה ניתן למצוא אצלנו?

במשתלה שלנו, הממוקמת בצומת בית רימון בצפון, ניתן למצוא את כל מה שדמיינתם לעיצוב הבית, הגינה והחצר הכוללים מגוון רחב של צמחי בית, צמחי חוץ, מוצרי נוי, דשא, דשא סינטטי, ברכות דגים וכדי חרס, כדים מיוחדים, צמחי תבלין, מתנות ומוצרי גינון הכוללים כלי עבודה, מוצרי השקיה, דישון והדברה ועוד...

בין מוצרינו, תוכלו למצוא מגון רחב של כלי עבודה וכלי גינון, אביזרים לבעלי חיים, עציצים ופרחים, צמחי משי, כדים מיוחדים, מתנות וכלי זכוכית, אביזרים נלווים, שיחים, עצים, מטפסים, ריצוף ואבני דרך, ריהוט עתיק מובחר של פינות ישיבה, סידורי פרחים יבשים, מרבדי דשא, יציקות שיש ועוד מגוון רחב של מוצרים המיועדים לבית ולגן.

למה אנחנו?

הצוות המקצועי שילווה אתכם במשתלה יודעים ומומחים בלתת שירות וליווי לכל אדם שמבקר במשתלה. בין אם תרצו רעיונות לעיצוב הבית והגינה ובין אם תרצו לרכוש מתנה מפנקת לאהובים שלכם.

הצוות המקצועי ילווה אתכם עם רגע כניסתכם למשתלה ועד צאתכם במתן עצות וטיפים המתואמים לצרכיכם ולתקציבכם הכספי. הידע וניסיון המקצועי של הצוות ידע לתת לכם מענה לכל בעיה או שאלה..

בנוסף, בלב המשתלה ממוקמת חנות תבלינים המכילה למעלה מ 100 סוגי תבלינים ועשבי תיבול המקנה למבקרים במשתלה חוויה אותנטית מלאה בניחוח ובטעמים.

הסיור הוירטואלי במשתלה..

מטרתו של הסיור הוירטואלי הוא להמחיש את המקום באופן הכי אמתי שיש ולתת לצופים את ההרגשה שהם מטיילים בתוך המשתלה באופן מוחשי.

כשתכנסו לסיור הוירטואלי תצפו ב 360 מעלות בכל המקומות במשתלה החל מהכניסה דרך מגון סוגי העצים לבית ולגן, דרך אגף המתנות המרשים, החנות המלאה בכלי עבודה ואביזרים, כדי החרס, צמחי הנוי וכו'...

אומרים שתמונה אחת שווה 1,000 מילים, אז תארו לכם למה שווה סיור ווירטואלי שלם?

פשוט כנסו לסיור הוירטואלי, טיילו וסיירו במקום, הציצו על המגוון העצום שיש למשתלה להציע, סמנו מוצרים שמצאו חן בעיניכם ופשוט התרשמו.

בואו לבקר...

משתלת בית חי, צומת בית רימון  (לחצו על ה WAZEבסיור והגיעו ליעד)

שעות פתיחה:ימים א'-ש' בשעות 08:00-21:30

 

ביקורות וחוות דעת

בחר

מה במקום

 

ריהוט עתיק מובחר של סלונים פינות ישיבה ועוד

צמחי בית וגן במבחר מרהיב של שתילים,עצי פרי, עצי נוי, ועוד. . . 

סידורי פרחים יבשים

כדים בשלל צבעים וצורות

מרבדי דשא של גבעת ברנר

יציקות שיש: אדניות, פסלים, עמים,מזרקות, במחירים הנמוכים בארץ

מערכות השקיה ואביזרי גינון

מתנות ייחודיות ומיוחדות

חומרי הדברה ודישון

מפת הגעה

סרוק אותי!

סרוק את הברקוד של משתלת בית חי דרך הסמארטפון שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.

תמונות