דן קרטינג - נעים להכיר ולהתמכר

כל מי שכבר שוחה עמוק, או יותר נכון נוסע מהר, בתחום הקארטינג בישראל, כבר מכיר את המסלולים המודרניים והמקצועיים של "דן קארטינג", שממוקמים בקניון חיפה.

14165 צפיות

שעות פתיחה:

ימים: ה' ו' ש' א' מ - 24:00 - 10:00

ימים: ב' ג' ד' 23:00 - 10:00 

נעים להכיר ולהתמכר

אם אתם מתעניינים בתחום הספורט המוטורי ובנהיגה ומעוניינים להתנסות בנהיגה בקארטינג, לעבור הדרכות פעילות בנהיגה תחרותית או לעבור מקבץ מאלפי הפעילויות המוטוריות המסעירות שמזמן מסלול קארטינג מקצועי ומתקדם, הרשו לנו להכיר לכם את הפארק המוטורי "דן קארטינג" שמוביל את התחום בישראל למעלה מעשור.

כל מי שכבר שוחה עמוק, או יותר נכון נוסע מהר, בתחום הקארטינג בישראל, כבר מכיר את המסלולים המודרניים והמקצועיים של "דן קארטינג", שממוקמים בחניון כרמל של קניון עזריאלי חיפה, בקומת הביניים. במרחק של חמש דקות מתחנת האוטובוסים והרכבת חוף הכרמל ממוקם מסלול הקרטינג המקורה הגדול והמאוורר ביותר בארץ שמתופעל על ידי אנשי המקצוע המיומנים והמומחים ביותר בתחום. בנוסף ישנו במקום לובי  ממוזג שיכול להכיל בקלות ובנוחות 150 מבקרים.

הבטיחות מעל להכל

נהיגת קרטינג היא נהיגה לכל דבר ומכוניות הקארט מגיעות למהירויות גבוהות. לכן, לפני שנצא לדרך, חשוב לנו לציין שהמתחם מקפיד על עבודה בהתאם לכל התקנים האפשריים, כולל כאלה שאינם מחויבים על פי חוק, על מנת לספק לאלפי הלקוחות שפוקדים את המקום את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר בתחום.

בניגוד להרבה פארקים מוטוריים בישראל בימינו, "דן קארטינג" מחזיק לא רק ברישיון עסק ובאישור של משרד התחבורה, אלא גם באישור הטכניון למסלול ולקארטינג, בתו אמון הציבור ובתעודת ספק מורשה למשרד הביטחון. הוסיפו לכך למעלה מעשרים עובדים שחיים ונושמים קארטינג על כל ההיבטים הטכניים, המכניים והבטיחותיים שבו ותקבלו מקום רציני ומקצועי שניתן לערוך בו מרוצים חוקיים ופעילויות קארטינג ובראש שקט לחלוטין, מבכל בחינה.

אטרציות מוטוריות

ב"דן קארטינג" מתנהלים באופן קבוע מרוצים שמושכים אליהם מתמודדים מכל רחבי הארץ וגם אתם יכולים להצטרף למסלול לאחר הדרכה קצרה ולנהוג ברכבי קארטינג מתוצרת חברת SUDI– הצרפתית, החברה המובילה בעולם (בתחום ה -4 פעימות). רכבי הקארט של דן קארטינג שתמיד ימצאו במצב תחזוקה מושלם.

בפארק מתקיימות אלפי פעילויות שונות המיועדות לחברות, ארגונים או סתם חברים שרוצים להתגבש ולעשות חיים ביחד (מי אמר מסיבת רווקים על המסלול המהיר ולא קיבל!). בין קהל הלקוחות הנאמן של "דן קארטינג" ניתן למנות את חברת החשמל, מפעלים שונים, חברות היי טק רבות כגון: אלביט מערכות, אינטל וכמובן כל גורמי הביטחון לרבות משטרת ישראל וצה"ל.
כמו כן, במקום ישנו חדר סימולאטורים ייחודי שמכיל שלושה סימולטורים מקצועיים, מאותו הסוג המשמש את טובי נהגי המרוץ המקצועיים ברחבי העולם. ישנה אפשרות לקיום מרוצים בקבוצה או להתנסות בנהיגת סולו תוך דחיקה של יכולת הנהיגה שלכם למקסימום.

במתחם הגדול בארץ תמצאו, בנוסף למסלולים המיועדים למבוגרים, גם ציוד שמותאם במיוחד לילדים בגילאי ארבע עד שבע שנים. המכוניות המיוחדות מופעלות רק באמצעות הידיים ומספקות לילדים את החוויה המוטורית הראשונה שלהם. טובי המומחים העולמיים בתחום לימודי הנהיגה ממליצים להנחיל את עקרונות הנהיגה הבטוחה והנכונה כבר בגיל הרך ואין כמו "דן קארטינג" כדי להתחיל לרכוש את הכלים הכל כך חשובים האלה.
לקטנטנים שבחבורה ישנו במקום מתחם מכוניות מתנגשות להנאת כולם!

קרטינג מקצועי

מדי שבוע בין השאר נערכות במקום חגיגות יום הולדת לילדים, מסיבות רווקים ואירועי גיבוש לחברות שונות שכוללות מרוצים אתגריים, חוויות מרגשות במסלול ועוד. אם אתם מחפשים רעיון ליום הולדת מיוחד או מסיבת רווקים, באופן יוצא דופן, "דן קארטינג" הוא התשובה בשבילכם.


ביקורות וחוות דעת

בחר

מפת הגעה

סרטים

סרוק אותי!

סרוק את הברקוד של דן קרטינג - נעים להכיר ולהתמכר דרך הסמארטפון שלך ותוכל לסייר גם בסמארטפון או לשלוח לחבר.